מדיניות פרטיות

 

ברוכים הבאים לאתר של חברת הדר השרון שיווק והפצה בע"מ (להלן “החברה”) ח.פ. 513633362. מכבדת את פרטיות לקוחותיה, שותפיה העסקיים ומבקרי האתר.
האתר hadar-hasharon.com הוא אתר של חברת הדר השרון – שיווק והפצה בע"מ חברת הדר השרון מחזיקה במותג city-best, חברת הדר השרון הינה חברה לשיווק הפצה ויבוא של מוצרי מזון טואלטיקה וניקיון .

הצהרת הפרטיות

של הדר השרון מתארת את המידע שאנו אוספים, כיצד אנו משיגים את המידע וכיצד אנו עשויים להשתמש או לחשוף מידע זה. הצהרת פרטיות זו מתארת גם את האמצעים שאנו נוקטים כדי להגן על אבטחת המידע וכיצד אנשים יכולים לפנות אלינו בנוגע לנוהלי הפרטיות שלנו.ברחבי האתר ניתן למלא טפסים ליצירת קשר, בקשות מידע וכדומה,

 1. מעצם השימוש בטפסי האתר בה הינך נותן פרטיים אתה מסכים שהדר השרון רשאים להשתמש במידע שנאסף על ידם על מנת להביא לרוכש מידע נוסף לעניין שירותים נוספים וכיוצא בזה.
 2. האם באזור מסויים באתר ימסרו פרטים אישיים של הגולשים לצד שלישי תהיה הודעה כתובה על העברת המידע למחלקה חיצונית.
 3. אתה מסכים שהדר השרון רשאים לפנות אליך בנושאים שונים: נושאים שיווקיים ופרסומיים.
  במידה ואתה מבקש לעיין במידע אודותיך או שאתה מבקש שלא לקבל חומר פרסומי או שיווקי באמצעות דואר אלקטרוני ומסרונים עליך למלא טופס צור קשר באתר ולפרט את בקשתך. אנו מתחייבים להענות לבקשתך!
 4. כדי להתאים הצעות שיווקיות ולפרסם מידע למבקרי האתר אנו רשאים להשתמש בכלי הפרסום של גוגל: שיווק מחדש Remarketing : מציג למבקרי האתר מודעות פרסומת באתרי צד שלישי הקשורים עם גוגל.
 5. אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאסוף מידע ,קובץ קטן, שנשמר במחשב שלך ומכיל מידע לגבי פעילות הגלישה שלך ומאפשר להציג לך מודעות ( באתרי צד ג’ ) על בסיס ביקורי העבר שלך באתר האינטרנט שלנו. אלא אם כן שינית את הגדרת הדפדפן שלך כך שהיא תסרב לעוגיות,
  אתה רשאי לסרב לקבל עוגיות על ידי הפעלת ההגדרה המתאימה בדפדפן שלך. אתה יכול גם להגדיר את הדפדפן שלך להתריע כאשר עוגיות נשלחות. עם זאת, אם תעשה זאת, אנא שים לב שחלקים מסוימים מאתרי תומס עשויים להיות בלתי נגישים או לפעול באופן לא תקין. ראה מידע מפורט יותר בכתובת: www.google.co.il/settings/ads
 6. כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינו רכושו הבלעדי של העוסק
 7. זכות השימוש במוצר הינה אישית. לכן, אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם העוסק ובחתימתו האישית.
  פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בתל אביב בלבד תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

עוגיות

טקסט מוצע: בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.